» »

telefon za fotografiranje - cca. 300 EUR

telefon za fotografiranje - cca. 300 EUR

Andrej55 ::

Kateri telefon v vrednosti cca. 300 EUR priporočate. Najbolj pomembna je kvaliteta kamere - fotografije v naravi.
Za ostale potrebe imam Samsung A40.
hvala

genesiss ::

Fotoaparat?

vnetidebater ::

samsung s20 fe vzemi, niti ne razmišljaj.

Seveda pa ti težko svetujem ker nevem kakšen paket imaš. S20 Fe dobiš za nekaj več kot 300 EUR, če imaš mogočen naročninški paket. Če imaš nekega slabšega pa je S20 Fe kar konkretno predrag za budget, ki si ga postavil.

genesiss je izjavil:

Fotoaparat?


Fotoaparat za 300 EUR se ne splača kupovat. Nihče več ne nosi fotoaparatov s sabo, sploh pa ne na kratke izlete/sprehode.

Zgodovina sprememb…

Andrej55 ::

Ima kdo galaxy a51? Zanima me predvsem kvaliteta fotografij.

TheBlueOne ::

Za katere ostale potrebe imas A40? Kaj potem bi nosil s sabo dva telefona? Potem je fotoaparat dosti boljsa izbira.

Drugace je resen level up nad tvojim 400€+. Recimo Iphone SE, OnePlus NORD, kaksen Xiaomi MI 10, s20fe.... Ampak potem enostavno menjas telefon.

Andrej55 ::

A40 je službeni telefon. Budget do 350 EUR!!!

Machete ::

Rabljen s10+ je verjento največ kar boš stisnil za 300 eur. Lahko tudi s10, ker je ista kamera.
za 350 pa že v rang rabljenega s20 rineš..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

TheBlueOne ::

Sem pred casom iskal podobno kot ti, pa je menda bil na vrhu Xiaomi 10 lite.

matobeli ::

Fotoaparat.

Nekaj takega: https://www.bolha.com/fujifilm-kompaktn...
+najdeš nek kit objektiv ki se prodajajo okol 100€

Andrej55 ::

Fotoaparat ne pride v poštev ampak samo telefon.

Uporabnik ::

Kakšen rabljen OnePlus.
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

-žiga- ::

Andrej55 je izjavil:

Ima kdo galaxy a51? Zanima me predvsem kvaliteta fotografij.


Telefon ok. Kvaliteta fotografij malo manj.

Andrej55 ::

Hvala Žiga za info. :)

Djole ::

Poglej na prodajko, bolho, itd za rabljene samsunge s10, s10+, huawei p30, p30pro ali kake huawei mate verzije. Tudi oneplus kot ga je nekdo ze omenil. Imas pa tudi rabljene huaweje p40 za cca 350, z letom in pol garancije, ce bos uporabljal samo za fotke in ne potrebujes googlovih zadev

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Djole ()

mrbanana ::

Dobra izbira je P30 Pro, seveda rabljen

donvito ::

Andrej55 je izjavil:

Ima kdo galaxy a51? Zanima me predvsem kvaliteta fotografij.

https://tehnik.telekom.si/test-na-dlani...

sbawe64 ::

2020 is new 1984
Corona World order

A110 ::

Pixel. Katerega pač dobiš za 300e. Imam 3a za 250e dobro leto nazaj in so fotografije v primerjavi z ostalimi telefonu tega ranga veliko boljše. Telefon je narejen posebno za fotografijo. 4a se dobi iz de v prosti prodaji za 350e

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

mahoni ::

Malo offtopic. Ma kdo Sony Xperio 5 II model? Tega bi imel za fotkanje.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

pffff ::

Odlocitev je hudo preprosta, ali bi rad dobre fotke ali telefon. Ce bi rad dobre fotke, kupi fotoaparat. Ce bi rad telefon, kupi telefon. Obojega skupaj ne bos dobil, se nekaj trudijo ampak pri drobceni leci in cipu ne mores pricakovati cudezev, zato se pa trudijo s 4 cipi in lecami ampak se vedno ni enako. Kdorkoli ti bo trdil, da lahko na telefonu dobis enake fotke ne ve kaj govori.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

pffff ::

vnetidebater je izjavil:

Nihče več ne nosi fotoaparatov s sabo, sploh pa ne na kratke izlete/sprehode.


To pa ti mislis. Vedno je vprasanje kvalitete posnetkov. Ali se jo zavedas, ali pa si se en navadnez, ki mu je dovolj, da ima zrnasto sliko s cez potegnjenim digitalnim ostrenjem, posnel jo je pa tako, da je razprl dva prsta na ekranu (digitalni zoom), za povrh pa se vklopi prenasicenost barv in vklopljen AI (karkoli ze to pomeni, itak ni prebral navodil, pa telefona tudi ni peljal na kalibracijo k umetnointeligencnemu psihiatru), shranjuje pa v jpeg z maksimalno kompresijo.

Ampak kot pri vseh ostalih stvareh, imas ljudi, ki hocejo kvaliteto in imas ljudi, ki ne vedo kaj je dobro in jim je prakticnost (das v zep) bolj pomembna.

Je pa res, da je ljudi, ki sploh se vedo, kaj je kvaliteta in takih, ki se zavedajo je iz sekunde v sekundo manj, vedno vec pa je druzbenega pofla, ki prepricuje druge, da je njegova zadnja kupljena povprecnost "top shit".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Simke76 ::

Kupil 10 mesecev star telefon Samsung galaxy S10e za 300 evrov. Odlične fotke, pa se telefon ni prevelik 5,8".Priporočam...

pffff ::

Btw, Huawei ve kaj je kvaliteta:



Tole pa dobis od njihovih placanih propagandistov, da vas pomirijo, da tako ali tako ne veste kaj je kvalitetna slika in je vseeno, ce vas nategnejo:



Ampak seveda je razlog zakaj so vzeli DSLR ne pa pravega fotoaparata na telefonu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Andrej55 ::

Nekako se najbolj nagibam k pixel 3, ker bom večinoma koristil za fotografiranje v naravi.

pffff ::

QED. Vas ne bom vec mucil.

;-) ::

pffff je izjavil:

Odlocitev je hudo preprosta, ali bi rad dobre fotke ali telefon. Ce bi rad dobre fotke, kupi fotoaparat. Ce bi rad telefon, kupi telefon. Obojega skupaj ne bos dobil, se nekaj trudijo ampak pri drobceni leci in cipu ne mores pricakovati cudezev, zato se pa trudijo s 4 cipi in lecami ampak se vedno ni enako. Kdorkoli ti bo trdil, da lahko na telefonu dobis enake fotke ne ve kaj govori.


Koliko pa imamo dobrih telefonov ki delajo zanič fotografije ?

mahoni ::

Zato pa sem vas vprasal kaj si mislite o Sony Xperiji 5 mark 2.

V PRO modu se lahko kar dobro igra z nastavitvami. Neki me mika, da ga kupim. Mam pa sedaj Note 9.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

zobnik ::

Poglej huawei smart pro, drugače pa so slike bolj slabe, digitalc je še vedno boljša izbira.
Mam kolege k majo samsung s20 in en iphone 11 ta dva delata dobre slike....

igor0203 ::

Če hočeš dobro kamero, poglej na Bolho/FB/... za rabljen Huawei P30 Pro. Še vedno eden najboljših fotoaparatov na telefonu in še vedno zelo primerljiv tudi z latest and greatest telefoni.

Andrej55 ::

Pa Huawei P30 Pro še podpira google aplikacije?

M-XXXX ::

Andrej55 je izjavil:

Pa Huawei P30 Pro še podpira google aplikacije?

da


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei P20 Pro ali P30 ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
447415 (4563) GRT
»

Nakup novega telefona srednjega razreda

Oddelek: Mobilne tehnologije
365909 (4933) Stikalo
»

Huawei p20 pro ali samsung s9+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9014584 (11922) cordoba

Več podobnih tem