» »

Windows 11 22H2 Low CPU Usage v igrah

Windows 11 22H2 Low CPU Usage v igrah

Rad21 ::

Odkar sem posodobil iz Windows 11 na 22H2 imam Low CPU Usage v igrah in tudi v emulator-jih.

Rad21 ::

Namestil Windows 11 22H2 na zunanji SSD (clean install) in imam isti problem.

Rad21 ::

https://www.bleepingcomputer.com/news/g...

I have been experiencing insane stuttering in games. My CPU usage in games have dropped down significantly, in some from 80% to 5%. Just went back to the last update and my in game experience is much better.

I just updated to 22H2 and I am dealing with extremely unstable FPS in all my games.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rad21 ()

svecka ::

Ta windows 11 je totalni fail. Vsak drugi update zjebe nekaj, da ne govorim da so ven izdal kot beta verzijo, kjer manjka več kot pol OSNOVNIH stvari iz starih windowsov.

D3m ::

Takoj po posodobitvi je bil nov update.

(KB5017321)

Ne najdem kaj popravi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Nikonja ::

svecka je izjavil:

Ta windows 11 je totalni fail. Vsak drugi update zjebe nekaj, da ne govorim da so ven izdal kot beta verzijo, kjer manjka več kot pol OSNOVNIH stvari iz starih windowsov.

Aha in prej se to ni nikoli zgodilo, vsi updejti starih windows xp, 7, 10.... so zmeri bili ok ane?
Dejte rajš instalirat Linux in nehajte smetet vsako Windows temo!

kixs ::

Rad21 je izjavil:

Odkar sem posodobil iz Windows 11 na 22H2 imam Low CPU Usage v igrah in tudi v emulator-jih.


Pojdi nazaj na 22H1 in pocakaj, da resijo vse nove buge...

D3m ::

Jaz trenutno igre ne igram tako, da bom pustil.

Fix bo po mojem mnenju v roku 2 - 3 tednov
|HP EliteBook|R5 6650U|

Skyman ::

Veliko uporabnikov poroca o tem bugu.Jaz sem sprva mislil da mi iCue narobej kaze % na LCD displayu šele kasneje sem dojel,da nisem edini.Resitev je zaenkrat rollback na 22H1.Meni naceloma vse igre ne delajo enako odvisno od PC igre. Recimo FallGuys delajo,ter asseto corsa.Druge spet ne,cisto mozno je da kaksna NVIDIA blokira kaj kolikor sem bral imajo ali nove ryzene ali 10 oz 12 gen intla vsem "šteka",edina skupna tocka je bila to da so imeli vsi NVIDIA GPU.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

sbawe64 ::

Da ne boste preveč očitni beta testerji w10/11, se splača nastaviti zamik 30 dni pri nameščanju popravkov.

https://www.pcmag.com/how-to/how-to-del...


https://www.thewindowsclub.com/delay-de...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Skyman ::

Beta testerji so bili 1 leto,samo zgleda niso dobrega dela naredili.Jaz se ne sekiram mam PS5 za backup :)

Windows 11 22H2 apparently causing problems on Nvidia graphics cards
https://www.neowin.net/news/windows-11-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

D3m ::

Pa lih nvidia.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Skyman ::

Zaenkrat sem resil tezavo,sel v safe mode uporabil DDU,sel nazaj v normalno stanje instaliral malo starejse driverje brez Nvidia GeForce Experience!!.Zadeva deluje cist ok,samo % so še vedno 1-4% sicer vmes se premakne na 40-80% samo takoj pade.Eni so porocali da ko ugasnes nvidiaFrame(nekaj takega) kateri je v experiance naj bi delalo bolje.Jaz nisem nic od experiance imel prizgano ampak sem lepo DDU uporabil clean instal samo driverje sedaj dela

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 11] Debate, vprašanja in težave (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Operacijski sistemi
928142610 (710) Han
»

Težava s povezovanjem WiFi-prenosnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
12934 (561) Han
»

Ali Windows 11 res ne more delovati na starih procesorjih? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
5912348 (8572) simnov
»

Windows 11 RTM ISO pred 5.10?

Oddelek: Operacijski sistemi
101717 (937) Han
»

Spectre in Meltdown zakrpana na ravni operacijskih sistemov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
8219657 (14708) jype

Več podobnih tem