» »

NBA sezona 2023-2024

NBA sezona 2023-2024

Temo vidijo: vsi
««
38 / 50
»»

GupeM ::

Utk je izjavil:

Slej ko prej eurojackpot pade.

Ni nujno. Samo če je v plačanih 140 milijonov različnih kombinacij. Potem pa je nujno. Ampak nikoli ni nujno, da je vplačanih toliko različnih kombinacij.

globoko grlo je izjavil:

A se velja mavs in 6?

Jst upam da mavs in 5, Denver ali Minnesota pa v 7.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Kurzweil ::

BREAKING:
Trae Young has requested a trade, sources tell ESPN.

His list of preferred trade destinations include the Lakers and Clippers.


Bo naredu plac za Bronnyja, zdej ko imajo 1st pick :))

arnecan1 ::

GupeM je izjavil:

globoko grlo je izjavil:

A se velja mavs in 6?

Jst upam da mavs in 5, Denver ali Minnesota pa v 7.

Ja, idealno bi bilo DAL v 5 in MIN v 7.

Oboje bo težko, še posebej, da MIN premaga DEN. Če pa slučajno bo, je pa 7 najverjetnejši scenarij. Ali pa DEN celo v 6. Tako suvereno so igrali zadnji dve tekmi, da ne bi bilo nič čudnega, da še naslednji dve nesejo.

hamez66 ::

Vidim, da je komolčkanje stalna navada SGAja. Luka deluje svež in samozavesten. Kako tudi ne, 14:6 za Dallas.

Duhec ::

Polčas DAL: OKC 54:43
Tudi zato, ker OKC-ju trojke ne gredo (1/11).
http://blackbird.si/

Duhec ::

Trda igra... čedalje bolj na površje prihaja PJW s trojkami (5/11).
Kakor OKC-ju ne gredo trojke (3/19) tako DAL ne gredo prosti meti (6/12)
Lively in Jones pridodala nekaj dobih blokad, Kyrie se počasi prebuja... kakor tudi OKC, ki se je nevarno približal DAL
3/4 tako DAL izgubil za 7 pik
DAL:OKC 69:65
Težka bo.
http://blackbird.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

Duhec ::

Na, pa se je OKC razigral...
Jejhata, kako je DAL v treh minutah zapravil vodstvo...
Minuto pred koncem vodi OKC za +5


p.s.
12 sek. do konca... tajmaut za DAL... OKC vodi samo za +2
Luka 2 prosta meta, zadel samo enega
10 sek. do konca... OKC vodi samo za +1 in imajo posest
http://blackbird.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

Duhec ::

2 prosta meta za OKC, zadeli oba
PJW prosti met, zadel enega
3 sek. do konca vodil OKC za +2 in imeli posest
2 prosta meta za OKC, zadeli oba
Zmaga OKC 100:96
Rezultat izenačen 2:2
http://blackbird.si/

Mato989 ::

Sem gledal zadnjo čettino, kje so zdaj te 30+ point plays by LD77 :))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Samael ::

Ah, crap. Pa tako dobro je izgledalo predno sem šel od doma.

Edit.
O lej ga. Spet je izpod kamna prilezel nas lokalni norček :)
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

klemenSLO ::

prosti meti so jih dons pokopal... pa premalo aktiven irving v napadu
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Mato989 ::

prvih treh minutah druge četrtine je OKC razpolovil zaostanek. Giddey je vmes zadel edino gostujočo trojko iz kar 11 metov izza črte. Dallas jih je skupaj v prvem polčas dal devet


Lahko je bilo vodit ob takem metu...

Prosti OKC 23/24, Dallas 12/23

Kaj delajo ti pionirčki no... to sem jaz metal na rekreaciji nekoč tako ko smo celo poletje igrali.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Mato989 ::

OKC je zmagal z 38% metom in 25% za 3... :))

Danes je zanič ekipa premagala še bolj zanič ekipo >:D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

val46 ::

Do zdej nism bil prepričan, ampak od zdej naprej, ko se je Mato spet pojavil v temi, sem pa...Tudi če je Dallas danes zgubil, gredo v finale zahoda. Drugače ne more bit!

kow ::

Uf, blizu so bili, da si priborijo zakljucno zogo. Skoda.

Vcasih sem mislil, da sem negativen clovek. Potem pa sem na slo-techu spoznal Mato989. :D

Legon ::

To pač rodijo leta neuspehov in tradicionalna slovenska zavist. Treba pljuvat po vsakem, ki je boljši. Večja je razlika, bolj glasen je treba bit.

Drugače pa ja, slab zaključek tekme in škoda odlične prilike, da bi prigrali odločilno vodstvo. Metat proste mete tako slabo si ekipa v playoff ne more privoščit. Pri metu iz igre se še lahko zgovarjaš na obrambo, tukaj pa izgovora ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

Leo II ::

No, danes bom pa tudi jaz kritičen do Luke. Se ne spomnim kdaj sem nazadnje videl tako slabo tekmo Luke v napadu, pa je imel triple double. Imel pa je tudi 7 izgubljenih žog in cel kup neumnih odločitev, zgrešeni prosti za egal.. Je pa v obrambi garal in tudi večinoma dobro odšpilal. Sicer pa tudi Kai ni bil nič boljši. Res škoda da niso uspeli izkoristiti res slab met okc za 3. Ne vem če se bo to ponovilo. Shai je pa avtomat, kolikor koli mi gre na živce z izsiljevanjem osebnih in to da mu piskajo vse, mu je treba priznati da je dober. S poldistance ne zgreši, v tem spominja na Lenarda v najboljših letih.

GupeM ::

Leo II je izjavil:

No, danes bom pa tudi jaz kritičen do Luke. Se ne spomnim kdaj sem nazadnje videl tako slabo tekmo Luke v napadu, pa je imel triple double. Imel pa je tudi 7 izgubljenih žog in cel kup neumnih odločitev, zgrešeni prosti za egal.. Je pa v obrambi garal in tudi večinoma dobro odšpilal. Sicer pa tudi Kai ni bil nič boljši. Res škoda da niso uspeli izkoristiti res slab met okc za 3. Ne vem če se bo to ponovilo. Shai je pa avtomat, kolikor koli mi gre na živce z izsiljevanjem osebnih in to da mu piskajo vse, mu je treba priznati da je dober. S poldistance ne zgreši, v tem spominja na Lenarda v najboljših letih.

Saj je dober, ampak če nasprotnika lahko po mili volji odrineš, nasprotnik pa ve, da se ti ne sme približati na 15 cm, ker bo faul, ni noben problem takole metat. Sploh za nekoga, ki to počne vsak dan.

arnecan1 ::

DAL si je zakompliciral življenje.

Po videnem nepotrebno, igro os imeli v svojih rokah. In prosti meti. Katastrofa.

Leo II ::

GupeM je izjavil:

Leo II je izjavil:

No, danes bom pa tudi jaz kritičen do Luke. Se ne spomnim kdaj sem nazadnje videl tako slabo tekmo Luke v napadu, pa je imel triple double. Imel pa je tudi 7 izgubljenih žog in cel kup neumnih odločitev, zgrešeni prosti za egal.. Je pa v obrambi garal in tudi večinoma dobro odšpilal. Sicer pa tudi Kai ni bil nič boljši. Res škoda da niso uspeli izkoristiti res slab met okc za 3. Ne vem če se bo to ponovilo. Shai je pa avtomat, kolikor koli mi gre na živce z izsiljevanjem osebnih in to da mu piskajo vse, mu je treba priznati da je dober. S poldistance ne zgreši, v tem spominja na Lenarda v najboljših letih.

Saj je dober, ampak če nasprotnika lahko po mili volji odrineš, nasprotnik pa ve, da se ti ne sme približati na 15 cm, ker bo faul, ni noben problem takole metat. Sploh za nekoga, ki to počne vsak dan.


No, glede odrivanja, glej Lukine prodore, tudi precej to dela...Pa danes niso piskali vse na SGA, sojenje je bilo IMO kar enakovredno. Dort bi sicer moral dobiti tudi kakšne flagrant 1 (recimo pri zadnjem faulu, ko je s svojo nogo odnesel Lukino stojno nogo da se je ta zložil po tleh, meni je izgledalo povsem namerno) ampak v celoti je bilo sojenje še najbolj enakovredno v celi seriji danes.

Sicer pa ja, izgubili so predvsem zaradi prostih metov. Pod 50% prosti meti, če jih nasprotnik meče 95% pa še več jih vrže, pač ne gre. Luka je bil z 4/6 FT še najboljši v Dallasu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Leo II ()

Gambino ::

Gledal zadnjo četrtino, pa se mi Shain res dopadel, res je pravi šuter, zasluženo 2. za Jokičem. Igra neverjetno v končnici, Luka v končnici igra slabo, glede na redni del, sindrom Lebrona :)

Težko verjamem, da bo Dalas tole dobil!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gambino ()

Leo II ::

Gambino je izjavil:

Luka v končnici igra slabo, glede na redni del, sindrom Lebrona :)



Eh no, daj. Ja letos ima Luka v PO slab met, v vseh prejšnjih PO je bil pa vedno odličen, celo boljši kot v redni sezoni.

IL_DIAVOLO ::

Dallas obrambno igra tako izjemno, da ne vem kaj se mora zgoditi Dallasu da jih OKC ven vrze. Morda Kidd.

Obramba in napad v raketi are too good.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

nejc_nejc ::

Škoda so zgrešil tiste tri štiri mete, preden so zgubili vodstvo.

Kar se pa Donketa tiče, kritizerji na pogledajo koliko časa je 9:1 na parketu.

klemenSLO ::

Gambino je izjavil:

Gledal zadnjo četrtino, pa se mi Shain res dopadel, res je pravi šuter, zasluženo 2. za Jokičem. Igra neverjetno v končnici, Luka v končnici igra slabo, glede na redni del, sindrom Lebrona :)

Težko verjamem, da bo Dalas tole dobil!


hJA...meni se dopadel ni. Neki posebej ni razigraval, ni prodiral, ni metal za tri.
Je pa neverjetno učinkovit v teh metih s polrazdalje. SO res odvisni od njega.

Moja projekcija. V naslednji tekmi po dalas gladko pušnu.
Zdej so dobil na samozavesti in bodo doma trice zadeval.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Mato989 ::

Kar se pa Donketa tiče, kritizerji na pogledajo koliko časa je 9:1 na parketu.


A ni bil celo Gilgeus Alexander dalj od njega na parketu?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

nejc_nejc ::

E, mato, mato....

arnecan1 ::

klemenSLO je izjavil:

Gambino je izjavil:

Gledal zadnjo četrtino, pa se mi Shain res dopadel, res je pravi šuter, zasluženo 2. za Jokičem. Igra neverjetno v končnici, Luka v končnici igra slabo, glede na redni del, sindrom Lebrona :)

Težko verjamem, da bo Dalas tole dobil!


hJA...meni se dopadel ni. Neki posebej ni razigraval, ni prodiral, ni metal za tri.
Je pa neverjetno učinkovit v teh metih s polrazdalje. SO res odvisni od njega.

Moja projekcija. V naslednji tekmi po dalas gladko pušnu.
Zdej so dobil na samozavesti in bodo doma trice zadeval.

Nekako tako so računali tudi Clippersi.

Zvezdica27 ::

no, če drugega ne, bo zdaj treba pokazat nekaj več v playoff mode. Moj vtis je, da nihče ni nikogar nadigral. OKC je bil slab (se pričakoval več), Dallas pa padal in padal to dobri 1q. Tisti zadnji prosti meti... še vedno so imeli -3 potem in so jih favlirali... jah, se zgodi... lahko bi tudi Dallas zmagal to tekmo, tokrat pač ni. Že prejšnja tekma je bila podobna.

Jaz bom rekel, da obe ekipi trenutno igrata isto, nobena ne izstopa da bi res bil boljša. Zdaj ali sta obe dobri ali obe slabi, bo pokazal konferenčni finale.

Naslednjo bo treba gledat, ker zdaj bodo pa živčki v igri in pa seveda G6 in G7. KOmaj čakam

zz

hamez66 ::

Tam do konca tretje četrtine je bilo še fajn gledat, potem pa polom. Luka preveč soliral, kregal s sodniki, Shai je res dobro zadeval. 5 minut pred koncem sem bil prepričan v poraz Dallasa. Mentalno so preveč padli. Na začetku je deloval pravi, samo potem ni zadeval in so se nabrale frustracije. Ni panike, 2:2.

Duhec ::

Pravkar končana tekma...
IND:NYK 91:121
Zmaga NYK in vodstvo 3:2
:D
http://blackbird.si/

čigra ::

Kaksna lepota od kosarke Jokič in Denver.
Nekaj popolnoma drugega kot "crybaby" Doncic in Dallas!

čigra je izjavil:

Kaksna lepota od kosarke Jokič in Denver.
Nekaj popolnoma drugega kot "crybaby" Doncic (s šutom 6/20) in Dallas!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čigra ()

Duhec ::

DEN:MIN 112:97
Kadarkoli sem se zbudil sem zagledal Jokiča, ki je ali dal koš, laufal kot zajc, skakal, zabijal, podajal kot fliper...
Fenomenalen!
:)
Skupno 3:2 za DEN
http://blackbird.si/

Leo II ::

Duhec je izjavil:


Kadarkoli sem se zbudil sem zagledal Jokiča ki je skakal...



To si sanjal Jokić se ne odlepi od tal.

čigra ::

Leo II je izjavil:

Duhec je izjavil:


Kadarkoli sem se zbudil sem zagledal Jokiča ki je skakal...



To si sanjal Jokić se ne odlepi od tal.


To je nepomembna malenkost.
Ja, pa še PG-ja je igral Jokič

Leo II ::

Še za posebneža čigro, ki ima tako rad Luko: Zgoraj je bila šala.

GupeM ::

čigra je izjavil:

Kaksna lepota od kosarke Jokič in Denver.

Ko bi tukaj zaključil svoj post, bi se vsi 100 % strinjali s tabo in bi lahko debatirali naprej.

čigra je izjavil:

Kaksna lepota od kosarke Jokič in Denver.
Nekaj popolnoma drugega kot Doncic in Dallas!

Če bi ga zapisal tako, bi se še vedno večina od nas strinjala s tabo, debata bi potekala naprej. Mogoče bi ti kdo kontriral in te skušal prepričati v to, da je Dončić boljši, čeprav vemo, da ni.

Ker si pa zapisal tako kot si, ti pa drugega kot izzivalni bedak/trol ne morem reči in bi moralo biti tudi moderatorjem jasno, da to pišeš z namenom poniževanja in trolanja. Zato moderatorje prosim, da takšne osebke odstranijo iz teme, še bolje pa kar s celega foruma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

kow ::

Sem vceraj zvecer potem pogledal celo 4 tekmo. Ne razumem zakaj tako kritizirate Doncica, ki je v prvem polcasu igral odlicno in bil najboljsi igralec tekme. Tudi 2. polcas sploh ni bil slab, naredil je nekaj napak, a tudi odlicnih potez.

Dallas je vecino tekme igral odlicno in bil boljsa ekipa. Imo, so tekmo izgubili konec 3. cetrtine, ko bi lahko dokoncno ubili voljo OKC, pa so kar malo zaspali - ni bilo dovolj energije, ko bi lahko/morali "pokopati" OKC. Ti so nato dosegli prikljucek, Dallas pa je se vedno imel veliko moznosti, da se odlepi - vsaj dokler se ni razigral SGA.

Nobene potrebe ni po kaksni paniki. Gledal sem vse 4 tekme in Dallas se je v povprecju pokazal kot boljsa ekipa - vsako tekmo so v bistvu igrali bolje. Serija je odprta, obe ekipi imata moznost za zmago. Ce Dallas zmaga serijo, bo lazje tudi Doncicu, ker je Dort zanj precej neugoden branilec - sploh, ker se dopusca veliko kontakta in malih prekrskov.

Se glede sojenja. Doncic se vedno pritozuje, ampak na tej zadnji tekmi vecinoma upraviceno. Dobi ogromno udarcev po roki, ki jih ne sodijo. Sodniki so izredno slabi. Vcasih nekaj minut dopuscajo prekrsek za prekrskom (na obeh straneh), nato pa nenadoma spremenijo kriterij in zacnejo piskati. Na koncu je bil Dallas kar malo oskodovan s strani sodnikov.

čigra ::

Dončič je bil najboljši igralec 4 tekme z 18 pikami in šutom 6/20?!?

Eh, Doncicevi simpatizerji imajo "zmanjsano sposobnost razsojanja" in dejansko trolajo o "superlativih" crybaby-ja in zavajajo vse, ki berejo to temo!

In vse so krivi sodniki po njihovo!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

čigra ::

Obenem pa ne povejo, kako se je spremenil sodniški kriterij v zadnjih in kaj dejansko je faul (kako se giblje napadalec in kako obrambni igralec ob metu na koš - recimo primer: če napadalec ob metu skoči v prostor obrambnega igralca, ki drži roke pokonci, kljub dotiku rok to ni več faul).

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Mato989 ::

Kot kaže je Dončič za ene tukaj najboljši igralec vseh časov... :))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

kow ::

Najboljsi igralec v 1. polcasu oz. prvih dveh cetrtinah.

čigra je izjavil:

Obenem pa ne povejo, kako se je spremenil sodniški kriterij v zadnjih in kaj dejansko je faul (kako se giblje napadalec in kako obrambni igralec ob metu na koš - recimo primer: če napadalec ob metu skoči v prostor obrambnega igralca, ki drži roke pokonci, kljub dotiku rok to ni več faul).


Kriterij spreminjajo kar med tekmo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

čigra ::

kow je izjavil:

Najboljsi igralec v 1. polcasu oz. prvih dveh cetrtinah.

čigra je izjavil:

Obenem pa ne povejo, kako se je spremenil sodniški kriterij v zadnjih in kaj dejansko je faul (kako se giblje napadalec in kako obrambni igralec ob metu na koš - recimo primer: če napadalec ob metu skoči v prostor obrambnega igralca, ki drži roke pokonci, kljub dotiku rok to ni več faul).


Kriterij spreminjajo kar med tekmo.


Če to ni trolanje, ne vem, kaj je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čigra ()

kow ::

Ce ze hoces trolanje... vidim, da si slabe volje, ker so NYK sesuli IND.

čigra ::

kow je izjavil:

Ce ze hoces trolanje... vidim, da si slabe volje, ker so NYK sesuli IND.


;((

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Groot ::

kow je izjavil:

Sem vceraj zvecer potem pogledal celo 4 tekmo. Ne razumem zakaj tako kritizirate Doncica, ki je v prvem polcasu igral odlicno in bil najboljsi igralec tekme. Tudi 2. polcas sploh ni bil slab, naredil je nekaj napak, a tudi odlicnih potez.

Dallas je vecino tekme igral odlicno in bil boljsa ekipa. Imo, so tekmo izgubili konec 3. cetrtine, ko bi lahko dokoncno ubili voljo OKC, pa so kar malo zaspali - ni bilo dovolj energije, ko bi lahko/morali "pokopati" OKC. Ti so nato dosegli prikljucek, Dallas pa je se vedno imel veliko moznosti, da se odlepi - vsaj dokler se ni razigral SGA.

Nobene potrebe ni po kaksni paniki. Gledal sem vse 4 tekme in Dallas se je v povprecju pokazal kot boljsa ekipa - vsako tekmo so v bistvu igrali bolje. Serija je odprta, obe ekipi imata moznost za zmago. Ce Dallas zmaga serijo, bo lazje tudi Doncicu, ker je Dort zanj precej neugoden branilec - sploh, ker se dopusca veliko kontakta in malih prekrskov.

Se glede sojenja. Doncic se vedno pritozuje, ampak na tej zadnji tekmi vecinoma upraviceno. Dobi ogromno udarcev po roki, ki jih ne sodijo. Sodniki so izredno slabi. Vcasih nekaj minut dopuscajo prekrsek za prekrskom (na obeh straneh), nato pa nenadoma spremenijo kriterij in zacnejo piskati. Na koncu je bil Dallas kar malo oskodovan s strani sodnikov.


No vsaj en super recap tekme.

Se sicer strinjam, da je DAL do sedaj pokazal več. Kar pa se sam bojim, je utrujenost na strani DAL. Iz neke dokaj široke rotacije, se je sedaj rotacija pri DAL kar naenkrat močno zmanjšala. Exum je popolnoma izgubljen v PO, Green dokaj podobno. Potem Gafford nekako ne uspe ujeti ritma proti OKC in je posledično več na Livelyju. Da o vseh težavah Luke sploh ne začnemo. Upam, da se motim, ampak se bojim da bi znala v game 6 ali 7 prevladati energija OKC.

hamez66 ::

kow je izjavil:

Sem vceraj zvecer potem pogledal celo 4 tekmo. Ne razumem zakaj tako kritizirate Doncica, ki je v prvem polcasu igral odlicno in bil najboljsi igralec tekme. Tudi 2. polcas sploh ni bil slab, naredil je nekaj napak, a tudi odlicnih potez.

Dallas je vecino tekme igral odlicno in bil boljsa ekipa. Imo, so tekmo izgubili konec 3. cetrtine, ko bi lahko dokoncno ubili voljo OKC, pa so kar malo zaspali - ni bilo dovolj energije, ko bi lahko/morali "pokopati" OKC. Ti so nato dosegli prikljucek, Dallas pa je se vedno imel veliko moznosti, da se odlepi - vsaj dokler se ni razigral SGA.

Nobene potrebe ni po kaksni paniki. Gledal sem vse 4 tekme in Dallas se je v povprecju pokazal kot boljsa ekipa - vsako tekmo so v bistvu igrali bolje. Serija je odprta, obe ekipi imata moznost za zmago. Ce Dallas zmaga serijo, bo lazje tudi Doncicu, ker je Dort zanj precej neugoden branilec - sploh, ker se dopusca veliko kontakta in malih prekrskov.

Se glede sojenja. Doncic se vedno pritozuje, ampak na tej zadnji tekmi vecinoma upraviceno. Dobi ogromno udarcev po roki, ki jih ne sodijo. Sodniki so izredno slabi. Vcasih nekaj minut dopuscajo prekrsek za prekrskom (na obeh straneh), nato pa nenadoma spremenijo kriterij in zacnejo piskati. Na koncu je bil Dallas kar malo oskodovan s strani sodnikov.



Ker je zaradi njegovega "upravičenega" teženja sodnikom izgubil koncentracijo, mentalno popustil, čemur je sledila vsa ekipa. Je pač lider. Prepiranje s sodniki, soliranje, težki meti, izgubljene žoge.. 5 minut pred koncem je bilo jasno, da Dallas skoraj zagotovo ne bo zmagal.

Meni je bilo bolj všeč včasih v evroligi, ko so se pregovarjanja s sodniki hitro kaznovala s tehnično. Tu pa zelo redko.

IL_DIAVOLO ::

Ob prvi priliki moram pogledati zadnjo tekmo nuggetsov, jokic baje odigral se eno noro partijo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Legon ::

Meni je bilo bolj všeč včasih v evroligi, ko so se pregovarjanja s sodniki hitro kaznovala s tehnično. Tu pa zelo redko.


A to gledamo isto ligo? :) Meni se zdi da delijo tehnicne za vsako malenkost.

hamez66 ::

Ne vem, če si gledal evroligo v poznih 90ih in na začetku 2000.. Takrat sem jaz gledal. Ni bilo pogovarjanja s sodniki. Luka se pogovarja po skoraj vsaki akciji, pa daleč od tega, da bi bil edini.
««
38 / 50
»»