» »

Samsung S22 Ultra - težave / nedelovanje

Samsung S22 Ultra - težave / nedelovanje

janKotnik ::

Pozdrav.

Vem da je imel Samsung S22 Ultra velike težave s signalom, prekinjanjem klicov, nedosegljivost, občasno nedelovanje - freeze. Nekateri so ga pograjali kot najslabši telefon,...

Jaz imam vseen željo ker nekak mi najbol sede po specifikacijah, s23 Ultra pa mi je predrag zaenkrat.

Ali ima telefon po letu in pol od kar je izšel še vedno enake težave, apeliram na razne softwarske popravke /updejte, ki bi težave odpravile ali je to problem z hardwarom. Če je problem hardwarske narave, ga verjetno morajo popravit na servisu pod garancijo. Kako je kaj s tem.
Predvidevam da nimajo vsi enakih težav saj nekateri pišejo da funkcionira vse tipi topi. Koliko % je teh uporabnikov ki so dobili kislo jabolko, če statistično gledamo? Ve kdo?

Prosim, da teme ne izrabljate in se držite konteksta. Ne zanimajo me splošna mnenja od tistih, ki ne veste kaj o tem pač pa konkretne izkušnje.

Hvala in lp

blay44 ::

Niti sledu o kakšnih težavah. Tako HW in SW.
Prava žvau je.

Groot ::

Enako pri meni, po skoraj 1 letu uporabe brez kakršnihkoli težav.

m0LN4r ::

Prvic slisim
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

destroyer2k ::

Prvi mesec sem imel problem s temu potem je bilo pa odpravljeno. Do problema je prišlo če si imel varčevanje baterije vklopljeno in 5g v tem načinu blokirano in popravek je prišel s google carrier service če se prav spominjam. Od drugega meseca naprej pa nisem več imel problemov do sedaj.

sfaljk ::

Pri navadnem S22 mi je spomladi, nekje do maja, ko sem odgovoril na klic, telefon zmrznil in se nato ponovno zagnal. Včasih se je to zgodilo 2x na dan. Včasih cel teden nič. Sedaj deluje vse bp.

krop ::

Nobenih problemov tukaj

styled ::

Ga imam od 03/2022 in nikoli nobenih težav. Vem še za 4 kolege prav tako, do sedaj vsi zadovoljni.

ombre ::

Sam ga imam. Na začetku ogromno težav - zamrzovanje, med klicem postal neodziven (nisi mogel prekinit, razen z gumbom za izklop), nedosegljivost. Sedaj nekako deluje... Uporabljam pa Dual SIM - se pravi dve SIM kartice v njem. Mogoče zato. Ne vem. V glavnem za ta denar nikoli več.
OmbreMan - Galaxy of knowledge

orreel ::

Bom kar tlele vprašal.

Mene pa zanima ali imate po zadnji oktobrski posodobitvi velikosti nekaj čez 200 MB za Samsung galaxy S 22 kakršne koli težave z konkretno slabšim mobilnim signalom ?

Po septembrski posodobitvi je telefon celo zaznal 5G omrežje, in je bil tudi signal precej bolj stabilen ter telefon vedno dosegljiv, po oktobrski posodobitvi pa je signal spet zelo slab in telefon pogosto nedosegljiv.

Ali je slučajno možno zadnjo oktobrsko posodobitev kako odstraniti ?

Na računalniku z windows 10 - 11 je to preprosto.

Gre se pa za telefon od sestre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: orreel ()

jazznez ::

Nobenih težav, vse deluje BP (5g, klici, podatki...) po posodobitvi (navaden S22).

destroyer2k ::

Zanima me če je že kdo posodobil telefon na one ui 6.1 in ima probleme z zvokom pri dohodnih klicih ter sporočilah? Jaz sem opazil da če je vibriranje ob zvoku vključen da zvok ne deluje.

Edit: Sem sedaj opazil, ne deluje samo če vzorec vibriranja je nastavljen - sinhroniziraj po melodiji.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Pixel (strani: 1 2 3 467 68 69 70 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
3485697832 (460) PrimozR
»

S22 ultra nedosegljiv

Oddelek: Mobilne tehnologije
445759 (3353) Bolt
»

Mobitel vs. Simobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14035109 (20213) Veron

Več podobnih tem