» »

Piratiziranje: Ja ali Ne?

Piratiziranje: Ja ali Ne?

1
2
»

Miki N ::

mtosev, ti si tako oldschool, da se čudim, da nisi naročen še na Svet knjige! :))

link_up ::

mislis zivljenje in tehnika?
In and Out

edi45 ::

Dan danes sploh ni več potrebe za piratiziranju, vsaj pri meni osebno. Kar se tiče iger, na PS5 imam playstation plus premium naročnino. Se pravi imam dostop do par sto iger, če mi je katera všeč, jo kupim preigram in naprej prodam. Kar se tiče glasbe, imam yt premium, tidal in spotify. Kar se tiče video vsebin, imam Netflix, Amazon prime video, HBO Max, Sky Show in EON. Ja vem, lahko bi prišparal par € na mesec, samo ni ga čez komot :)

Kayzon ::

In ti se celo hvalis s tem kako konzumiras ves mozeb srot,bravo.

mtosev ::

edi45 je izjavil:

Dan danes sploh ni več potrebe za piratiziranju, vsaj pri meni osebno. Kar se tiče iger, na PS5 imam playstation plus premium naročnino. Se pravi imam dostop do par sto iger, če mi je katera všeč, jo kupim preigram in naprej prodam. Kar se tiče glasbe, imam yt premium, tidal in spotify. Kar se tiče video vsebin, imam Netflix, Amazon prime video, HBO Max, Sky Show in EON. Ja vem, lahko bi prišparal par EUR na mesec, samo ni ga čez komot :)

Jaz pa mam Amazon prime, Netflix, skyshowtime, HBO Max, crunchyroll in Spotify
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Miki N ::

Kaj naj rečem... "Dopamin in kalorije, s tem se hrani En-pi-sije." ;)


... Jaz sem pa naročen zgolj na Slotech. Za to ceno... ODLIČEN, zelo zadovoljen pa tudi zabavne vsebine so topšit.

kolodvor ::

Piratiziranje ni kraja, je kršenje avtorskih pravic.

karafeka je izjavil:

Moram priznat, da ne vem v čem je razlog, ampak Slovenija je v primerjavi z drugimi državami, neka piratska oaza. Po mili volji lahko torrentaš, pa te noben ne bo preganjal. Že malo gor proti severu, boš kar lepo povabilo k sodniku dobil če te dobijo, da si delil kaj preko torrentov. Sicer so tudi še drugi viri, ampak večina stvari je le na torrentih, dvomim da ED2K omrežje še živi ali pa DC++.

Ed2k omrežje še kar deluje, celo vedno več uporabnikov pridobiva. Največ je Italijanov in Špancev, se mi zdi. Emule so celo začeli zopet vzdrževati in je trenutno na verziji 0.70a. Je pa malo več dela, kot s torrentom. Treba je najprej izločiti fejke in še potem spremljati, ali je fajl res pravi.

c3p0 ::

mtosev je izjavil:

edi45 je izjavil:

Dan danes sploh ni več potrebe za piratiziranju, vsaj pri meni osebno. Kar se tiče iger, na PS5 imam playstation plus premium naročnino. Se pravi imam dostop do par sto iger, če mi je katera všeč, jo kupim preigram in naprej prodam. Kar se tiče glasbe, imam yt premium, tidal in spotify. Kar se tiče video vsebin, imam Netflix, Amazon prime video, HBO Max, Sky Show in EON. Ja vem, lahko bi prišparal par EUR na mesec, samo ni ga čez komot :)

Jaz pa mam Amazon prime, Netflix, skyshowtime, HBO Max, crunchyroll in Spotify


Ti rabiš samo še par naročnin na razne snacke, pa si set.

Kodrnusa ::

Podpiram. Predvsem zato, ker take filme kot sedaj snemajo ne bi šel nikoli v kino gledati in tudi ne razumem da kdo gre gledat te neumnosti. Doma pa ali pogledaš ali pa ne..
S tem nisem oškodoval nikogar. Prav tako nikoli nisem kupil nobenega appa, ali spletne muzike. V avtu poslušam radio ali pa mojo zbirko cca 2000 pesmi na usbju. Več ne rabim. Doma nimamo hbo, netflix, prime.. ne rabimo. Otroci pogledajo kako risanko na t2 zvecer in je to to. Kdaj kako dolgo risanko iz torentov, kdaj pa tudi v kino (risanko). Večinoma smo okoli, zunaj pred hišo, ali pa se otroci igrajo doma in nismo odvisni od medijev...
Sem taka oseba, da lahko preživim brez serij, filmov, aplikacij. Je pa res, da trenutno najdeš vse na netu (filme, muziko, appe) brezplačno ali pa najdeš brezplačne alternative (youtube revanced recimo).

Gregor P ::

Tako ali tako v resnici otrokom ne bi smeli nič prodajat (kar pa že, itak kupijo starši). Tako da oni tudi ne morejo piratizirati, ker sploh ne morejo nič kupiti. Študenti bi tudi morali biti izključeni, kar v nekaj primerih tudi so, tako da tudi oni v bistvu ne spadajo pod pirate. Šele tisti, ki imamo dejansko podjetja, službe ipd. in sami služimo denar ter si sploh lahko privoščimo te produkte smo lahko potencialno kršitelji česa.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

edi45 ::

c3p0 je izjavil:

mtosev je izjavil:

edi45 je izjavil:

Dan danes sploh ni več potrebe za piratiziranju, vsaj pri meni osebno. Kar se tiče iger, na PS5 imam playstation plus premium naročnino. Se pravi imam dostop do par sto iger, če mi je katera všeč, jo kupim preigram in naprej prodam. Kar se tiče glasbe, imam yt premium, tidal in spotify. Kar se tiče video vsebin, imam Netflix, Amazon prime video, HBO Max, Sky Show in EON. Ja vem, lahko bi prišparal par EUR na mesec, samo ni ga čez komot :)

Jaz pa mam Amazon prime, Netflix, skyshowtime, HBO Max, crunchyroll in Spotify


Ti rabiš samo še par naročnin na razne snacke, pa si set.


Tudi udobje ima svojo ceno. Lahko bi se jeb*l in iskal stvari po infire, 1337x, piratebay itd, ampak zakaj, če ne rabim?

karafeka ::

Še veš za kako stran? Za ljubico sprašujem.

edi45 ::

karafeka je izjavil:

Še veš za kako stran? Za ljubico sprašujem.


Ja, reči ji naj me kontaktira ;)

tikitoki ::

Prodajanje polizdelkov, ki jih nato nikoli ne dokoncas, je golufija. Pa polno lazne reklame. Nej zalozniki popucajo pred svojim pragom, ker sam do te golazni ne cutim nobene naklonjenosti.

Kayzon ::

karafeka je izjavil:

Še veš za kako stran? Za ljubico sprašujem.


Poelg x1337 uporabljam se rutracker.org,za 4k animeje pa mange imam nyaa.si8-)

QualityG ::

edi45 je izjavil:

c3p0 je izjavil:

mtosev je izjavil:

edi45 je izjavil:

Dan danes sploh ni več potrebe za piratiziranju, vsaj pri meni osebno. Kar se tiče iger, na PS5 imam playstation plus premium naročnino. Se pravi imam dostop do par sto iger, če mi je katera všeč, jo kupim preigram in naprej prodam. Kar se tiče glasbe, imam yt premium, tidal in spotify. Kar se tiče video vsebin, imam Netflix, Amazon prime video, HBO Max, Sky Show in EON. Ja vem, lahko bi prišparal par EUR na mesec, samo ni ga čez komot :)

Jaz pa mam Amazon prime, Netflix, skyshowtime, HBO Max, crunchyroll in Spotify


Ti rabiš samo še par naročnin na razne snacke, pa si set.


Tudi udobje ima svojo ceno. Lahko bi se jeb*l in iskal stvari po infire, 1337x, piratebay itd, ampak zakaj, če ne rabim?


Ko si enkrat tule, ga ni komercialnega udobja, ki ga bi bil kadarkoli sposoben doseči. Ne po kvaliteti encodanja, ne po kvaliteti zvoka, ne po količini vsebin, ne po hitrosti dostave.



Ja, razumem, si si uspel nakupiti vse kar te zanima, ampak to je daleč pod kvaliteto hdbitsov, ptp ali btn. Ampak tega ne boš nikoli mogel preveriti, ker tja ne prideš z nakupom (oz. prideš in točiš solze, kako si dal 300 eurov za invite, potem pa so te bannali).

Če pa je vse kar poznaš "infire, 1337x, piratebay", pa še kakšno lokalno spakedralo tipa partis ali mojblink... jah jeba, kaj naj ti rečem, začni plačevati za slabo vsebino, v slabi kvaliteti in s slabim zvokom. Aja, saj to že počneš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: QualityG ()

QualityG ::

Samo mimogrede, karta private trackerjev je stara, v PTP ali še posebaj BTN, danes ne prideš več, razen, če poznaš nekoga, ki ima invite. Niti če plačaš, v karagargo pa ne pridem niti z več kot 10 letnim membershipom hdbits. Tako, da tista legenda zgoraj desno se je spremenila po težavnosti, za vsaj eno barvo navzgor.

Ergo, več kot kvalitetne vsebine je čez glavo dovolj, razne založbe niti v sanjah ne morejo konkurirati. Je pa problem, za povprečnega Janeza, sploh priti blizu.

(Ne mi težiti za invite na pm, ne dam nikomur, ki ga osebno ne poznam. Ne bom tvegal svojega računa zaradi nekega neznanca na slotechu)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: QualityG ()

Meiniken ::

Vreme se je pa kar naredil.

Saul Goodman ::

piratizirati, saj je prihranek lahko ogromen. NAS za storage + docker z deluge / jackett / sonarr / radarr / bazarr / flaresolverr / plex server je piratska poezija. UX mnogokrat boljši od plačljivih platform in vsi filmi & tv serije so na enem mestu. ni boljšega. in to izključno z uporabo nekaj 10 public torrent trackerjev, nobenih private trackerjev ali naročnin.

v našem gospodinjstvu je to daleč najbolj popularna storitev iz mojega homelaba. :)

QualityG ::

Saul Goodman je izjavil:

piratizirati, saj je prihranek lahko ogromen. NAS za storage + docker z deluge / jackett / sonarr / radarr / bazarr / flaresolverr / plex server je piratska poezija. UX mnogokrat boljši od plačljivih platform in vsi filmi & tv serije so na enem mestu. ni boljšega. in to izključno z uporabo nekaj 10 public torrent trackerjev, nobenih private trackerjev ali naročnin.

v našem gospodinjstvu je to daleč najbolj popularna storitev iz mojega homelaba. :)


Daj še kakšen VPN dodaj vmes, če se ne držiš private trackerjev. Ker, ko bojo začeli srati tudi v Sloveniji (in ta tema jim daje iniciativo, smrad od Kayzona, ki je bil vedno zahrbten hinavec in je verjetno zato začel debato), ne bojo vnaprej opozarjali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: QualityG ()

Saul Goodman ::

QualityG je izjavil:

Saul Goodman je izjavil:

piratizirati, saj je prihranek lahko ogromen. NAS za storage + docker z deluge / jackett / sonarr / radarr / bazarr / flaresolverr / plex server je piratska poezija. UX mnogokrat boljši od plačljivih platform in vsi filmi & tv serije so na enem mestu. ni boljšega. in to izključno z uporabo nekaj 10 public torrent trackerjev, nobenih private trackerjev ali naročnin.

v našem gospodinjstvu je to daleč najbolj popularna storitev iz mojega homelaba. :)


Daj še kakšen VPN dodaj vmes. Ker, ko bojo začeli srati tudi v Sloveniji (in ta tema jim daje iniciativo, smrad od OPa, je verjetno zato začel debato), ne bojo vnaprej opozarjali.


VPN-ja ne rabim rinit v docker, ker imam to urejeno že nivo višje na firewallu, kar je boljša rešitev.

QualityG ::

Saul Goodman je izjavil:

QualityG je izjavil:

Saul Goodman je izjavil:

piratizirati, saj je prihranek lahko ogromen. NAS za storage + docker z deluge / jackett / sonarr / radarr / bazarr / flaresolverr / plex server je piratska poezija. UX mnogokrat boljši od plačljivih platform in vsi filmi & tv serije so na enem mestu. ni boljšega. in to izključno z uporabo nekaj 10 public torrent trackerjev, nobenih private trackerjev ali naročnin.

v našem gospodinjstvu je to daleč najbolj popularna storitev iz mojega homelaba. :)


Daj še kakšen VPN dodaj vmes. Ker, ko bojo začeli srati tudi v Sloveniji (in ta tema jim daje iniciativo, smrad od OPa, je verjetno zato začel debato), ne bojo vnaprej opozarjali.


VPN-ja ne rabim rinit v docker, ker imam to urejeno že nivo višje na firewallu, kar je boljša rešitev.

Nič nisem govoril o dockerju, samo poskrbi, da si za VPNjem. Kam ga vtakneš je popolnoma nepomembno, dokler prikriva tvoj ip.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: QualityG ()

Saul Goodman ::

QualityG je izjavil:

Saul Goodman je izjavil:

QualityG je izjavil:

Saul Goodman je izjavil:

piratizirati, saj je prihranek lahko ogromen. NAS za storage + docker z deluge / jackett / sonarr / radarr / bazarr / flaresolverr / plex server je piratska poezija. UX mnogokrat boljši od plačljivih platform in vsi filmi & tv serije so na enem mestu. ni boljšega. in to izključno z uporabo nekaj 10 public torrent trackerjev, nobenih private trackerjev ali naročnin.

v našem gospodinjstvu je to daleč najbolj popularna storitev iz mojega homelaba. :)


Daj še kakšen VPN dodaj vmes. Ker, ko bojo začeli srati tudi v Sloveniji (in ta tema jim daje iniciativo, smrad od OPa, je verjetno zato začel debato), ne bojo vnaprej opozarjali.


VPN-ja ne rabim rinit v docker, ker imam to urejeno že nivo višje na firewallu, kar je boljša rešitev.

Nič nisem govoril o dockerju, samo poskrbi, da si za VPNjem. Kam ga vtakneš je popolnoma nepomembno, dokler prikriva tvoj ip.


ok, ne brini.

DamijanD ::

Pri plexu mene moti kvaliteta zvoka (predvsem downmixing) - govorim predvsem za plex clienta na TVju. Če poslušam samo preko TVja, je veliko posnetkov skoraj neuporabnih. Če pa vključim še AVR (preko ARC), je pa zvok potem OK. Če iste fajle predvajam samo na TV zvočnikih preko VLCja je pa povsem OK.

c3p0 ::

50GB+ na film, da vidiš da gre za skropucalo, nevredno prostora na disku in CO2 odtisa za dolpoteg. Na TL so freeleech večinoma.

OK.d ::

Zanimivo razmišljanje.
LPOK.d

QualityG ::

Tole pa lepo razloži, kako dobiš za piratiziranje bolj kvalitetno vsebino, kot, če za vsebino plačaš.



In pa dam Louisu prav, kdor priklopi TV na internet je nor. Za to imaš zadaj računalnik (recimo RPI), v katerega imaš vpogled (ker ne boste verjeli, smart TV ni nič drugega kot TV + računalnik, kar smo tehnični, počeli že desetletja. Razlika je samo, da nad računalnikom v TVju nimaš nobenega nadzora. Ovce se bo seveda vedno striglo.

https://galagomarket.com/konfigurator/p... + 32GB microsd kartica + ohišje + https://libreelec.tv/2024/05/01/libreel...

(ceno se da optimizirat, ampak ovce bojo lahko srečne, da imajo že to)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Legon ()

QualityG ::

(mimogrede, na video je še nekaj nadaljevanj, kjer Louis razfuka razne kretene, ki se zgovarjajo na to, da imajo dovolj denarja, itd. Ker ni potrebe, da vam zarolam še kakšen video, kjer vas razfuka v konfete, sami si jih oglejte in nehajte nabijati neumnosti, preden postanejo neumnosti na slotechu, kjer boste potem branili svoj razfukan ego do nezavesti. Ne rabite, samo podučite se.).

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Legon ()

Invictus ::

rargb spet dela...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

c3p0 ::

GoogleTV ni nič druga kot Android. Na telefonu, enako Android, vnašam ogromno podatkov, na TV skoraj nič. Zakaj se bi torej bal TVja? Če že, telefona.

DePalmo ::

Saul Goodman je izjavil:

bazarr

Hvala za tole! Sem se že spraševal če obstaja kaj podobnega, ampak nisem še raziskoval.

QualityG ::

c3p0 je izjavil:

GoogleTV ni nič druga kot Android. Na telefonu, enako Android, vnašam ogromno podatkov, na TV skoraj nič. Zakaj se bi torej bal TVja? Če že, telefona.

Ja, saj svobode govora tudi ne rabijo tisti, ki nimajo nič za povedati (kljub temu, da, pa še prav posebaj točno te osebki, radi govorijo neumnosti).

c3p0 ::

V bistvu jo rabijo vsi, ampak zakaj se bi zgražal nad TV-jem, če pa imaš v roki idealno orožje za prisluškovanje vseh vrst, na istem OS, z bistveno več možnimi načini zlorabe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

QualityG ::

c3p0 je izjavil:

V bistvu jo rabijo vsi, ampak zakaj se bi zgražal nad TV-jem, če pa imaš v roki idealno orožje za prisluškovanje vseh vrst, na istem OS.


Res?

"Saying you don't need privacy because you have nothing to hide is like saying you don't need freedom of speech because you have nothing to say." - Edward Snowden

Sicer nekateri nismo tako veliki idoti, da bi uporabljali telefone oglaševalskih agencij oz, poskrbimo za to, da oglaševalska agencija ne dobi nobenih podatkov nazaj. Na TVju te možnosti ni, zato jo omejimo s preprostim HDMI kablom namesto wifi/etherneta. Kar je meni znano, HDMI kabel ne leaka nazaj nobenih podatkov.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Legon ()

c3p0 ::

Ne vem kaj si prebral, da take streljaš. Jaz sem napisal, da vsi rabimo svobodo govora. Kar pa spet nima nič s prisluškovanjem, na katerikoli način.

Aja, nov nick spet, pojdi nazaj v svojo luknjo.

QualityG ::

c3p0 je izjavil:

Ne vem kaj si prebral, da take streljaš. Jaz sem napisal, da vsi rabimo svobodo govora. Kar pa spet nima nič s prisluškovanjem, na katerikoli način.

Aja, nov nick spet, pojdi nazaj v svojo luknjo.


Ne pa je ne. Nimaš kaj za povedati, torej je ne rabiš.

Vem pa, da so normiji sposobni sfabricirat razne izgovore, zakaj njihovo pomanjkanje tehničnih veščin, ni noben problem. To sranje poslušam že najmanj 20 let, ne se matrat, dolgočasni ste.
Enako kot tvoji izgovori, zakaj ne rabiš zasebnosti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Legon ()

c3p0 ::

Polovičkar, chill. Gradi slamnate možiclje drugje.

QualityG ::

c3p0 je izjavil:

Polovičkar, chill. Gradi slamnate možiclje drugje.

Še enkrat, nimaš nič za povedati, se pa oglašaš. Podobno kot papiga, kamor sodijo tudi tvoji "slamnati možiclji", v uporabo besed, ki si jih slišal, jih pa ne razumeš. Skratka, še en idiot.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Legon ()

edi45 ::

@QualityG

Ma kaj si nor, kaj je to za en paranojičen bedak, kaj misliš da ti vlada sledi, ker vlečeš filme in serije iz neta?

DePalmo ::

Lahko bi, ampak dvomim. Sicer pa Kitajska in njihov "social score". Če misliš da se to nam ne more zgodit, živiš v zmoti. COVID je bil lep test kako se lahko podredimo in bejamo k ovce, lepo v vrstah z nagobčnikom na ustah.

Vinski Kamen ::

Se poraja vprašanje, ali lahko zaupaš VPN ponudniku. Si mu dal mail in plačal s paypalom?

c3p0 ::

QualityG je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Polovičkar, chill. Gradi slamnate možiclje drugje.

Še enkrat, nimaš nič za povedati, se pa oglašaš. Podobno kot papiga, kamor sodijo tudi tvoji "slamnati možiclji", v uporabo besed, ki si jih slišal, jih pa ne razumeš. Skratka, še en idiot.


Ni čudno, da rabiš nov nick vsaka 2 tedna.

NuMaN ::

Pa še "krade" jih drugim. Tcc tcc.

Sicer bo že dal neko čudno obrazložitev za to, čeprav ponavadi niti pri najboljši volji ne vem, kaj hoče povedati.

mtosev ::

mtosev je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Popolnoma napačna. Zraven tega, katere filme? Morda je 1 na leto še vreden ogleda, to se pa gre v kino. Za serije pa tako večina plačuje HBO/Netflix.

DVD, to še obstaja in dejansko kdo uporablja?

Jaz uporabljam Blu-raye.

Tule bom še dodal, da občasno downloadam filme, ki si jih lastim na dvdjih in blu-rayih iz torrentov ko sem len rippati filme iz dvdjev in Blu-rayov. Rippam pa preko anyDVD za katerega sem plačal licenco. Pirat softwarea nimam na kompu
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

QualityG ::

edi45 je izjavil:

@QualityG

Ma kaj si nor, kaj je to za en paranojičen bedak, kaj misliš da ti vlada sledi, ker vlečeš filme in serije iz neta?


Vprašaj nemce, kako pri njih to izgleda. In glede na slovenceljsko pokvarjenost je nekaj takega samo še vprašanje časa.

c3p0 je izjavil:

QualityG je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Polovičkar, chill. Gradi slamnate možiclje drugje.

Še enkrat, nimaš nič za povedati, se pa oglašaš. Podobno kot papiga, kamor sodijo tudi tvoji "slamnati možiclji", v uporabo besed, ki si jih slišal, jih pa ne razumeš. Skratka, še en idiot.


Ni čudno, da rabiš nov nick vsaka 2 tedna.

Bolj pogosto, dobim pa s tem pravico, da vsakemu idiotu rečem idiot.

NuMaN je izjavil:

Pa še "krade" jih drugim. Tcc tcc.

Sicer bo že dal neko čudno obrazložitev za to, čeprav ponavadi niti pri najboljši volji ne vem, kaj hoče povedati.

Ja, idioti imajo težave tudi z bralnim razumevanjem.

Sicer ne kradem nikomur ničesar, nihče nima zaradi mene nič manj (kar je vredno nakupa, kupim, kar ni, ne kupim) in nič več (s tem, da bi imel, bi bil jaz nategnjen, tega se pa ne grem).

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Legon ()

rusilec ::

edi45 je izjavil:

@QualityG

Ma kaj si nor, kaj je to za en paranojičen bedak, kaj misliš da ti vlada sledi, ker vlečeš filme in serije iz neta?

Za osvežitev si poglej kakšno predavanje Edwarda Snowdena. Ali Braxmana:

NuMaN ::

QualityG je izjavil:

edi45 je izjavil:

@QualityG

Ma kaj si nor, kaj je to za en paranojičen bedak, kaj misliš da ti vlada sledi, ker vlečeš filme in serije iz neta?


Vprašaj nemce, kako pri njih to izgleda. In glede na slovenceljsko pokvarjenost je nekaj takega samo še vprašanje časa.

c3p0 je izjavil:

QualityG je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Polovičkar, chill. Gradi slamnate možiclje drugje.

Še enkrat, nimaš nič za povedati, se pa oglašaš. Podobno kot papiga, kamor sodijo tudi tvoji "slamnati možiclji", v uporabo besed, ki si jih slišal, jih pa ne razumeš. Skratka, še en idiot.


Ni čudno, da rabiš nov nick vsaka 2 tedna.

Bolj pogosto, dobim pa s tem pravico, da vsakemu idiotu rečem idiot.

NuMaN je izjavil:

Pa še "krade" jih drugim. Tcc tcc.

Sicer bo že dal neko čudno obrazložitev za to, čeprav ponavadi niti pri najboljši volji ne vem, kaj hoče povedati.

Ja, idioti imajo težave tudi z bralnim razumevanjem.

Sicer ne kradem nikomur ničesar, nihče nima zaradi mene nič manj (kar je vredno nakupa, kupim, kar ni, ne kupim) in nič več (s tem, da bi imel, bi bil jaz nategnjen, tega se pa ne grem).


"Wunderkindi" kot ti pa niso sposobni minimalne osredotočenosti.

Če bi se posvetil malo temu, ne pa žalitvam, ko te nekdo malce zmoti, bi dosegel večji krog ljudi.

A ni škoda, da gre toliko talenta v nič?

Pa malce se izobrazi, kaj pomenijo žalitve, ki se jih poslužuješ, mogoče boš potem nehal s takim pubertetniškim početjem.
1
2
»